İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Andrea Bocelli 30. Yıl Konseri

8 Haziran | 8:00 pm 10:00 pm

Dünyanın en önemli tenoru Andrea Bocelli İstanbul’a geliyor!

Tüm dünyada on binlerce kişilik arena konserlerinin biletleri aylar önce tükenen ve dünyanın en çok en sevilen tenoru olma özelliği taşıyan Andrea Bocelli İstanbul’a geliyor! 

BWO EntertainmentCEO Event ve Dolmabahçe AŞ iş birliği organize edilen ve Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda gerçekleşecek olan konserin biletlerinin bir ay içerisinde tükenmesi bekleniyor. 

Maestro Bocelli, İstanbul konserinde en ünlü İtalyan ve uluslararası operalardan klasik aryaların yanısıra uluslararası büyük bir başarıya ulaşan albümlerinden de eserler seslendirecek.

Bugüne kadar 4 Amerikan Başkanı, 3 Papa ve Kraliyet Ailesi’nin yanı sıra Olimpiyat Oyunları ve Dünya kupası açılış törenlerinde performans sergileyen Maestro Bocelli, İstanbul konserinde en ünlü İtalyan ve uluslararası operalardan klasik aryaların yanı sıra her biri uluslararası arenada büyük bir başarıya ulaşan albümlerinden hoş sürprizler ile seyircilerine unutulmayacak bir konser gecesi yaşatacak.

Sanat âşığı olan Andrea Bocelli; bugün sadece dünyaca ünlü bir pop yıldızı değil, aynı zamanda Bel Canto’da Verismo olabilecek rahatlıkta rafine ve çok yönlü bir opera sanatçısıdır. 

Dünya genelinde, en büyük İtalyan vokal geleneğinin simgesi olarak tanınan Andrea Bocelli, 90 milyonun üzerinde kayıt satarak büyük bir başarı elde etti.  On binlerce kişinin katıldığı konserleriyle katılım rekorları kıran sanatçı, endüstrideki her rekoru kırdı. Sayısız ödülü arasında 2010 yılında Hollywood Walk of Fame’de yer alan bir yıldız da bulunuyor.

BJK Tüpraş Stadyumu

Vişnezade, Dolmabahçe Cd. No:1, 34357
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
tr_TR